Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2007-03-19
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Lietuvoje.
Pirmadienį ir antradienį L.Andrikienė dalyvavo EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje. Parlamentarai svarstė 2006 m. metinę ataskaitą dėl žmogaus teisių pasaulyje ir ES politiką šiuo klausimu, taip pat nagrinėjo klausimą dėl tariamai CŽV vykdyto kalinių gabenimo ir neteisėto kalinimo Europos šalyse, pasikeitė nuomonėmis dėl tolesnių priemonių po to, kai EP priėmė šiuo klausimu rezoliuciją.
Antradienį L.Andrikienė susitiko su Europos Parlamente viešinčia Moldovos parlamentarų delegacija.
Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo EP Užsienio reikalų ir Biudžeto komitetų posėdžiuose.
Užsienio reikalų komiteto nariai svarstė Komisijos metinius strateginius prioritetus užsienio politikos srityje 2008 m. biudžetui. Taip pat svarstė padėtį Kašmyre ir Palestinoje, aptarė 2006 m. ataskaitą dėl žmogaus teisių pasaulyje ir ES politiką šiuo klausimu, aptarė ES ekonominius ir prekybos santykius su Rusija, pasikeitė nuomonėmis su Komisijos nariu, atsakingu už plėtrą, O. Rehn dėl padėties Kosove ir Vakarų Balkanų regione.
Biudžeto komiteto nariai svarstė ES 2008 m. biudžeto Komisijos metinius prioritetus, 2007 m. biudžeto vykdymą ir įspėjamąsias prognozes, aptarė EP pastatų politiką bei ES finansinio reglamento lyginamojo tyrimo rezultatus, kitus klausimus.
Penktadienį dr. L.Andrikienė viešėjo Šiauliuose, kur susitiko su Šiaulių m. meru Vytautu Juškumi, tiesioginėje Hansa radijo laidoje bendravo su šiauliečiais, kalbėjo apie ES aktualijas, taip pat dalyvavo diskusijoje „Lietuvos universitetai - integrali Europos mokslo ir studijų erdvės dalis“, kuri rengiama Šiaulių universitete, o taip pat susitiko su Šiaulių m. savivaldybės tarybos TS frakcijos nariais, TS Šiaulių skyriaus nariais.


Briuselyje šią savaitę - svaiginantis vyšnių ir magnolijų žydėjimas...