Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2007-01-29
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Briuselyje, dalyvavo EP komitetų posėdžiuose, Europos liaudies partijos ir Europos demokratų frakcijos darbe bei trumpojoje Europos Parlamento sesijoje.
Antradienį europarlamentarė dalyvavo EP Užsienio komiteto posėdžiuose. Komitete parlamentarai pasikeitė nuomonėmis su Pakistano Ministru Pirmininku Shaukat AZIZ, išklausė pranešimą apie pažangą Kroatijoje 2006 m., diskutavo dėl ES-Rusijos Federacijos susitarimo dėl readmisijos (dr. L. Andrikienė yra EP Užsienio reikalų komiteto nuomonės šiuo klausimu Europos liaudies partijos frakcijos pranešėja), svarstė kitus klausimus.
Trečiadienį iki pietų dr. L. Andrikienė dalyvavo ELP-ED frakcijos pasirengimo trumpajai sesijai posėdyje.
Trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų vyko EP trumpoji plenarinė sesija, jos akcentai – teisingumas ir vidaus reikalai, klimato kaita, sveikatingumas, taip pat Rumunijos ir Bulgarijos prezidentų kalbos bei balsavimas dėl Parlamento komitetų sudėties.
Trečiadienį 15 val. sesija prasidėjo iškilminga Rumunijos prezidento T. Băsescu kalba. Po to europarlamentarai su ES pirmininkaujančios Vokietijos ministru ir Europos Komisijos atstovais diskutavo apie klimato kaitą bei siūlomą mirties bausmės moratoriumą, vyko diskusija dėl transatlantinių skrydžių keleivių duomenų bei SWIFT bankinių duomenų perdavimo JAV, buvo balsuojama dėl atnaujintos Parlamento komitetų sudėties. Vakariniame posėdyje deputatai aptarė siūlymą suvienodinti senaties terminą bei moterų padėtį švietimo srityje, kitus klausimus.
Ketvirtadienį europarlamentarai aptarė siūlymą įteisinti Europos uždarųjų akcinių bendrovių statutą, Viešųjų pirkimų susitarimo pakeitimus. Parlamente kalbėjo Bulgarijos prezidentas G. Parvanov.
Penktadienį Laima Andrikienė dirbo savo biure Vilniuje, taip pat lankėsi Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje, susitiko su jos vadovu K.Sadausku.