Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-12-11
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Strasbūre, dalyvavo Europos Parlamento plenarinėje sesijoje, Europos liaudies partijos frakcijos posėdžiuose, taip pat parlamentinės grupės „Baltijos Europa“ posėdyje.

Pirmadienį parlamentarai diskutavo dėl Cheminių medžiagų registracijos, įvertinimo ir autorizacijos (REACH), dėl atnaujinto bendrijos muitinės kodekso, aptarė kitus klausimus.

Antradienį EP plenarinėje sesijoje parlamentarai išklausė Metinį Europos Sąjungos pranešimą apie žmogaus teises, diskutavo dėl 2007 m. Europos Sąjungos bendrojo biudžeto. Antradienį pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu L.Andrikienė dalyvavo ELP frakcijos bei šios frakcijos biudžeto darbo grupės posėdžiuose, parlamentarų grupės „Baltijos Europa“ posėdyje.

Trečiadienį Parlamente vyko diskusija dėl Europos prisitaikymo prie globalizacijos fondo įsteigimo, Plėtros strategijos ir pagrindinių iššūkių 2006 - 2007 m., Europos Sąjungos pajėgumų integruoti naujas valstybes nares institucinių aspektų. Trečiadienį europarlamentarai diskutavo ir dėl antros kartos Šengeno informacinės sistemos (SIS II) sukūrimo. Europarlamentarė taip pat dalyvavo posėdyje, kuriame buvo aptariami Europos kaimynystės ir partnerystės instrumento Rytų krypties klausimai.

Ketvirtadienį Europos Parlamentare vyko diskusijos dėl Europos saugios, konkurencingos ir tvarios energijos strategijos (Žalioji knyga).  Parlamentarai taip pat diskutavo žmogaus teisių ir demokratijos klausimais. Ketvirtadienį L.Andrikienė dalyvavo Europos liaudies partijos frakcijos posėdyje.