Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-12-04
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Lietuvoje.
Antradienį ir trečiadienį europarlamentarė dalyvavo Europos liaudies partijos – Europos demokratų frakcijos posėdžiuose, kuriuose buvo rengiamasi EP plenarinei sesijai, vyksiančiai kitą savaitę Strasbūre. Šios plenarinės sesijos metu numatytos diskusijos dėl metinio Tarybos pranešimo apie žmogaus teises, Europos Bendrijų bendrajam biudžetui taikomo Finansinio reglamento, ES 2007 m. biudžeto, kitų aktualių klausimų.
Antradienį europarlamentarė taip pat dalyvavo EP Biudžeto komiteto posėdyje, kuriame toliau vyko diskusijos dėl ES 2007 m. biudžeto. Lietuvos atstovė taip pat susitiko su Kolumbijos ambasadoriumi ES J.E. p. Carlos Holmes Trujillo.
Trečiadienį EP nario Christopher Beazley (EPP-ED, Jungtinė Karalystė) kvietimu dr. Laima Andrikienė dalyvavo susitikime su organizacijos „Moterys Europos Sąjungoje" (EUW) Jungtinės Karalystės skyriaus atstovėmis.
Ketvirtadienį dr. Laima Andrikienė su padėjėjais lankėsi Panevėžio mieste, Panevėžio ir Pasvalio rajonuose, kur domėjosi ES finansinės paramos naudojimo Panevėžio apskrityje rezultatais ir problemomis, susitiko su apskrities ir savivaldybių vadovais, keletos mokyklų moksleiviais ir mokytojais.