Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-11-27
Šią savaitę

Šią savaitę europarlamentarė dr. Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Lietuvoje.

Pirmadienį vyko EP Biudžeto komiteto posėdis, kuriame buvo svarstomas 2007 m. biudžetas, vyko pasiruošimas antrajam jo svarstymui ir balsavimui Europos Parlamente.

Antradienį toliau vyko EP Biudžeto komiteto posėdis, taip pat ir EP Užsienio reikalų komiteto posėdis, kuriame vyko diskusijos dėl derybų įgaliojimų derantis dėl asociacijos susitarimo tarp ES ir jos valstybių narių bei Andų bendrijos, Centrinės Amerikos šalių, buvo keičiamasi nuomonėmis apie dabartinę Kašmyro padėtį bei ateities perspektyvas, aptariami kiti klausimai.

Trečiadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo Europos liaudies partijos frakcijos posėdžiuose, kuriuose buvo derinamos nuomonės dėl klausimų, svarstomų EP trumpojoje sesijoje. Trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų L.Andrikienė dalyvavo EP trumpojoje sesijoje. Trečiadienio popietę Parlamente vyko debatai apie Europos ateitį, juose dalyvavo Airijos ministras pirmininkas Bertie Aherm. Po to buvo išklausyti Tarybos ir Komisijos pareiškimai dėl Rusijos ir ES aukščiausiojo lygio susitikimo, vykusio lapkričio 24 d. Helsinkyje, europarlamentarai diskutavo šiuo klausimu. Vėliau vyko debatai dėl Bulgarijos ir Rumunijos narystės ES, taip pat dėl Septintosios pamatinės ES mokslinių tyrimų programos, sprogmenų pardavinėjimo ribojimo.

Ketvirtadienio rytą europarlamentarai apsvarstė AIDS plitimą, taip pat neįgaliųjų padėtį ES, po to vyko balsavimai dėl daugumos minėtų klausimų, taip pat dėl rezoliucijos apie laisvės, saugumo ir teisingumo erdvę. Pasibaigus trumpajai plenarinei sesijai, po pietų toliau vyko EP Biudžeto komiteto posėdis.

Penktadienį Laima Andrikienė lankėsi Marijampolėje ir Kazlų Rūdoje.