Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-11-20
Šią savaitę

Šią savaitę dr.Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Lietuvoje.  

Pirmadienį vyko EP Biudžeto komiteto posėdis, kuriame buvo svarstomas ES 2007 m. biudžeto projektas, aptariami kiti svarbūs klausimai.

Antradienį europarlamentarė L.Andrikienė dalyvavo Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje, kuriame  Komisijos atstovas atsakė į europarlamentarų, taip pat ir dr. Laimos Andrikienės pateiktus klausimus žmogaus teisių temomis, vyko konferencija dėl žmogaus teisių padėties Rusijoje. Vėliau dr. Laima Andrikienė dalyvavo Europos Parlamento, Komisijos ir Tarybos sutaikinamajame posėdyje dėl 2007 ES biudžeto. Į šį posėdį europarlamentarę delegavo EP Biudžeto komitetas.

Trečiadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo ES - Rusijos centro, kurio patarėjų valdybos narė ji yra, rengiamoje konferencijoje apie ES - Rusijos santykius, taip pat susitikime su buvusia Ukrainos premjere, Ukrainos opozicijos lydere Julija Tymošenko. Po pietų prasidėjo ES-Rusijos parlamentinio bendradarbiavimo delegacijos posėdis, kuriame dalyvavo Rusijos Federacijos ambasadorius ES Vladimiras Čižovas, Rusijos Dūmos vicepirmininkas Olegas Morozovas, Rusijos Dūmos delegacijos nariai. Šio posėdžio metu buvo aptariami ES-Rusijos santykiai, diskutuojama dėl vizų režimo.

Ketvirtadienį toliau buvo tęsiamas ES-Rusijos parlamentinio bendradarbiavimo delegacijos posėdis, kuriame buvo diskutuojama dėl ES-Rusijos santykių pramonės srityje, Šiaurės dimensijos.

Penktadienį L.Andrikienė lankėsi Alytaus apskrityje.  Alytaus apskrities viršininko administracijoje europarlamentarė surengė diskusiją "Regioninė politika. ES finansinė parama Alytaus apskričiai", susitiko su Simno bendruomenės ir visuomeninių organizacijų atstovais, Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoije ir Simno vidurinėje mokykloje su moksleiviais ir mokytojais diskutavo apie Europos Sąjungą ir jos ateitį.